Hüküm ve Koşullar

 

Du Bastion Fine Dining Restaurant, gizliliğinize büyük önem verir. Bilgilerinizin gizliliğine ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz. Gizliliğinizi ihlal etme gibi bir niyetimiz ya da isteğimiz asla bulunmamaktadır ve kişisel bilgilerinizi herhangi bir başka kişiye asla vermeyeceğiz.

İsim, adres, e-mail adresi ve telefon numarası gibi kişisel bilgilerinizi verdiğinizde bu bilgileri herhangi bir amaçla başka bir şirkete vermeyeceğiz ya da satmayacağız.

Bizlere verdiğiniz bilgiler gizli tutulacak ve sadece sizlerin bizimle olan müşteri ilişkinizi desteklemek üzere kullanılacaktır. Sizlerden web sitemizde topladığımız bilgilerin kaybını, kötüye kullanımını ya da değiştirilmesini önlemek üzere gerekli güvenlik tedbirlerine sahibiz. Bu web sitesinde yer alan bütün bilgiler, site tasarımı, grafik ve metinler dahil olmak üzere, Du Bastion Fine Dining Restaurant 'in tescilli mülküdür. Bu web sitesinde yer alan diğer ticari markalar, şirket isimleri, ürün isimleri ve/veya logoları ilgili şirketlerin malıdır.